DİPLOMA TERCÜMESİ

tüm dillerden diploma ve transkriplerinizin çevirisi yapılır
ingilizce lisans diploması çevirisi

Lise Diploması Tercüme

Türkiye’de bulunan bütün liselerden alınmış diplomaların tamamı, ihtiyacınız olan bütün dillere tercüme edilmektedir. Anadolu Lisesi Diploması tercüme talepleriniz için 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Arapça İmam Hatip Lisesi Diploma Çeviri ihtiyacınızda arayacağınız ilk adres Akademi Tercüme2dir. Fen Lisesi Diploması İngilizce Tercüme ihtiyacınız olduğunda müşteri temsilcimizi aramanızla birlikte tercüme süreciniz derhal başlatılır ve en kısa sürede bütün süreçler tamamlanarak size teslimat sağlanır. Meslek Lisesi Diplomalarınızın Almanca çeviri ihtiyacınız yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Yıllarca süren ve bin bir emekle aldığınız diplomalarınız ve transkriptleriniz Almanca Tercüme, Fransızca Çeviri, Rusça tercüme başta olmak üzere bütün dillere çevrilmektedir.

Ayrıca diplomalarınızın sadece Türkiye’den alınmış olması gerekli değildir. Tercümesi yapılacak olan diplomalarınızın Almanya Lise Diploması, Fransa Lise Diploması veya Rusya Lise Diploması veya herhangi bir ülkeden alınmış bir diploma olması, Türkçe ’ye veya başka dile tercüme edilmesi için yeterlidir.

Ön Lisans Diploma Tercümesi

Üniversitelerden alınmış Ön Lisans Diplomalarınızı, dünyada konuşulan bütün dillerde tercüme ihtiyaçlarınıza en hızlı biçimde cevap vermekteyiz. Ön Lisans diplomalarınızı bizlere Whatsapp’tan, Telegram’dan, e-mail yoluyla, kargo veya elden ulaştırarak, en kısa sürede tercümesine başlatabilirsiniz.

Lisans Diploma Tercümesi için yapmanız gereken ilk şey, ekranınızın alt kısmında bulunan Whatsapp ikonuna tıklayarak bizlerle iletişime geçmektir. Belgelerinizin çevirisi siz evinizden bile dışarı çıkmadan yapılarak noter onayı ve apostil tasdiki tamamlanır ve adresinize ulaştırılır.

Üniversite diploma tercümesi yaptırmak istediğinizde müşteri temsilcinize, tercümesini istediğiniz dili söylemeniz yeterli. Farsça diploma tercüme taleplerinizden Ukraynaca transkript tercümesine kadar, bu çerçevedeki ihtiyaçlarınız için bizi gecikmeden aramanızı öneririz.

Geçici mezuniyet belgesi çevirisi için adresinize en yakın tercüme bürosu Akademi Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleridir. Evinizin nerede olduğu hiç fark etmeksizin belgelerinizin yeminli-tercüme, noter onaylı tercüme veya apostilli çeviri ihtiyaçlarınız en kısa sürede tamamlanır ve adresinize teslim edilir.

Master diploma tercümesi sizin dört yıl ilkokul, dört yıl ortaokul, dört yıl lise eğitimi ve üzerine ortalama dört yıl üniversite eğitiminize ilave olarak iki yıllık emeğinizin çıktısı demektir. Kaba bir hesapla, master diploması veya diğer adıyla yüksek lisans diploma tercümesi sahibi olabilmek için yaklaşık on sekiz yıl emek vermiş olmanız gerekmektedir. Söz konusu emek 18 gün değil, 18 ay değil, 18 yıl neredeyse bir ömür. Bu on sekiz yıllık emeğin üzerine yurtdışında eğitime devam etmek veya yine yurt dışında çalışmak için ve bütün emeklerinizin boşa gitmemesi için yapmanız gereken profesyonel destek almaktır. Bu noktada Akademi Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, sizin ihtiyacınız olan bütün süreçlerde yanınızda durarak sizlere destek vermektedir. Bu kapsamda öncelikli olarak bütün belgelerinizin tercümeleri, profesyonel mütercim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Daha sonrasında ihtiyacınız olan yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetleri için alanında uzman eğitim danışmanlarımız istediğiniz ülke hakkındaki aklınızdaki bütün sorulara cevap verecektir.

Doktora diploma tercümesi ve doktora transkript tercümesi alanında uzman yeminli tercümanlar tarafında yapılması gerekmektedir. Söz konusu belgeler çoğunlukla teknik terimler içerdiği için tercümesi yapılacak dildeki mütercim-tercümanların konuya hâkim olmasını gerektirmektedir.

Lise karnesi tercümesi ihtiyacı olan vatandaşlarımızın kolaylıkla arayacağı adres, ekranın sağ üst köşesinde bulunan iletişim sekmesi içerisindedir. İletişim sekmemizden ulaşacağınız telefon numaraları veya posta adresine ulaştıracağınız belgeleriniz, istediğiniz dile yeminli çevirmenlerimizce tercüme edilir ve sizlere ulaştırılır.

×