eryaman yeminli tercüme bürosu

Eryaman Yeminli Tercüman – Çeviri – Tercüme Bürosu

Eryaman Akademi Tercüme Bürosu İhtiyaç duyduğunuz her an, hem kaliteli hem de hızlı tercüme hizmeti vermektedir. Eryaman yeminli tercüman ihtiyaçlarınız için uzaklara gitmenize gerek yok. Akademi Grup Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri ile yeminli çeviri hizmeti ayağınıza geldi. Noter Onaylı Yeminli Tercümanlar aracılığıyla, Sözlü Çeviri, Yazılı Çeviri,  Ardıl Çeviri ve Acil Durum Çeviri hizmetleriyle sizlere destek sunuyoruz. Haftada 7 gün 24 saat sunduğumuz tercüme hizmetlerinden online olarak ta yararlanabilirsiniz.

Sizi Kızılay trafiğinden kurtarıyoruz! Sincan, Eryaman, Etimesgut, Kahramankazan, Yenikent, AOSB yerleşim yerlerine yakın konumdaki Eryaman Yeminli Tercüme Bürosu ile Kızılay’a gitmeye gerek kalmadan tüm Tercüme işlerinize çözüm sunuyoruz.

  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet
  • Kaynak belgeyi anlam ve şekil olarak koruyarak hedef dile tercüme
  • Büro ve Müşteri birlikte çapraz kontrol ile sıfır hata
  • Zamanında Teslim

Akademi Eryaman Yeminli Tercüman olarak her dilde tercüme yapıyoruz! Başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Ukraynaca, Arapça olmak üzere kadromuzda tüm dillerde noter yeminli tercüman bulunmaktadır.

Diploma, Transkript (Not Döküm Belgesi), Mezuniyet Belgesi, Takdir / Teşekkür / Onur Belgeleri, Öğrenci Durum Belgesi, SSK / BağKur / Emsan Hizmet Döküm Çizelgeleri, Maaş Bordrosu, Ehliyet, Kimlik, Nüfus Cüzdanı, Aile (Evlilik) Cüzdanı, Noter Belgeleri, Yaş Tahsis Düzeltme Kararları, Mahkeme Evrakları, Boşanma, Miras Belgeleri, Hukuk, Tıp, Tıbbi Kılavuzlar, Ortopedik Medikal Cihazlar, Optik ve Optisyenlik, Pasaport, Seyahat, Yurtdışı Vize Danışmanlığı, Noter Onayı ve Apostilli Tercüme, Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ankara’da çok sayıda Suriye, Irak, Rus, Ukrayna, Somali uyruklu kişi yaşamaktadır. Ayrıca Ankara’daki üniversitelerde yüzlerce genç eğitim görmektedir. Eryaman bölgesi Ankara’da hem üniversitelilerin hem de yabancı kökenli vatandaşlarımızın tercih ettiği bir lokasyondur. Biz de Eryaman’dayız, ihtiyaç duyduğunuz tercüme dilini belirtmeniz yeterli!

Eryaman Tercüme Bürosu, Etimesgut Çevirmenlik, Eryaman Çeviri hizmetleri kapsamında yapılan çevirilerin fiyat bilgisi için lütfen arayınız. İşlerinizin Kaliteli, Düzgün ve Güvenilir olması için çaba sarf ediyoruz. Çalıştığımız firma ve işletmelere ait kişisel, hassas, özel bilgilere gerekli özeni gösteriyoruz.

Her Çeşit Hukuki Tercüme, Teknik Çeviri, Tıbbi Tercüme, Sözlü Çeviri İle Yurtdışı Eğitim Danışmanlığınız güvenilir bir şekilde yapılmakta olup ihtiyaç duyduğunuz alan ile ilgili olarak lütfen arayınız.

Sözlü Çeviri Desteği Var Mı?

Elbette, dilediğiniz zaman, talep ettiğiniz dilde sözlü tercüme desteği sunuyoruz. Konusunda uzman tercümanlarımızla; iş toplantıları düğün, nikâh, tapu, adliye, vergi, hukuk, makine, tarım, elektrik, santraller gibi hususlarda sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

Çeviri konusunda ihtiyacınız ne olursa olsun, Akademi Eryaman yeminli tercüman sizin için en doğru adrestir. Yeminli Tercüme Eryaman kapsamında belgelerinizi büromuza gelmeden WhatsApp üzerinden bize ulaştırın. Çeviri belgeniz siz gelmeden hazır olsun ve zamandan kazanın.

×