etimesgut yeminli tercüme bürosu

ETİMESGUT YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

Etimesgut ve Çevresine Tercüme Hizmetlerinin bütün alanlarında çeviri desteği sağlamaktayız.

İlçemiz Etimesgut’a Eryaman’dan, sadece İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça değil, Urduca’dan Malayca’ya kadar dünyada konuşulan bütün dillerde çeviri Hizmeti sağlamaktayız.

Etimesgut Diploma Tercüme Hizmetleri

Bölgemize Diploma Tercüme Hizmetinin yanında, Transkript tercüme, Suplement Çeviri, Diploma Eki Tercüme, Akademik Çeviri, Makale tercüme, Abstarct Çeviri vb. gibi alanda ihtiyaç olan bütün konularda tercüme hizmetleri en kaliteli biçimde verilmektedir.

Etimesgut ve çevresi bir milyonu aşan nüfusu ile ülkemizin kalabalık kentlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle ilçemiz ve çevresinde yaşayan yabancı asıllı şahısların tercüme ihtiyaçları çok fazla miktarda olmaktadır.

Başkent Üniversitesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesinin ilçede bulunan kampüslerinin yanında, bölgede öğrencilerin barınmasına uygun üretilmiş konutların da çok sayıda olması nedeniyle bölgede çok sayıda üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Söz konusu öğrencilerimizin her türlü akademik çevirilerinin yanı sıra, yurt dışında gelen mezun öğrencilerin de YÖK Denklik işlemleri kapsamındaki çevirileri de en hızlı biçimde sağlamaktayız.

Etimesgut Çeviri Hizmetleri

Etimesgut ilçesi, Fevziye, 30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut, Etiler, Fatih Sultan, Göksu, Güvercinlik

Güzelkent, İstasyon, Kazım Karabekir, Oğuzlar, Piyade, Alsancak, Altay, Aşağıyurtçu, Atakent, Ayyıldız, Bağlıca, Bahçekapı Balıkuyumcu, Elvan, Elvankent, Erler, Eryaman, Süvari, Şaşmaz, Şehit Osman Avcı, Şehitali, Şeker, Topçu, Tunahan, Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova, Yukarıyurtçu isimlerinde 38 adet mahalleden oluşmaktadır. Nüfusu 600 Bini bulan ilçemizde çoğunlukla iç göç ile iç Anadolu bölgesinden göçen insanlar yaşamaktadır. Ancak son dönemde yaşanan demografik hareketler kapsamında çok sayıda yabancı asıllı vatandaşın da yaşam alanı haline gelmiştir.

Ankara Etimesgut Çeviri Ofisi

Etimesgut’tan Ankara’ya, Türkiye’nin her köşesine, Avrupa, Amerika ve tüm dünyaya çeviri hizmetini sizler için 7 gün 24 saat vermekteyiz. Tercüme edilecek evrakınız varsa hiç çekinmeden 7/24 müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Etimesgut yeminli tercüme bürosu yeminli tercüman personeli tarafından Diploma çeviri ve Apostil işlemleriniz hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Etimesgut Anadolu coğrafyasının on binlerce yıllık geçmişe sahip nadir ilçelerden bir tanesidir. Günümüzde de altıyüzbin kişiyi aşan nüfusu, çevresini saran sanayi organize bölgeleri ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi gibi eğitim kurumlarının kampüsleri ile birlikte cazibe merkezi konumuna gelmektedir. 

İlçemiz Bağlıca, Eryaman ve Elvanken gibi kozmopolit semtlerinde yaşayan çok sayıda yabancı kökenli kişilere de ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede yaşayan yabancı asıllı şahısların İngilizce, Almanca ve Fransızca tercüme ihtiyaçlarının yanında özellikle Rusça diploma ve transkript tercümesi, Farsça diploma çevirisi ve Ukraynaca evlenme belgeleri tercümesi de sıklıkla ihtiyaç duyulan konular arasındadır.

Ayrıca bölgede yaşayan yabancı kökenli kişilerin noterler aracılığı ile gayrimenkul kiralama ihtiyaçları ve araç alım satım talepleri da son zamanlarda yaşanan demografik hareketliliğin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Bu kapsamda bizlere ulaşan herkesin bütün dillerde bulunan sözlü ve yazılı tercüman ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermekteyiz. Özellikle göç ofisi tarafından yabancı asıllı şahıslardan talep edilen kira kontratlarının noter aracılığı ile yapılması konusu noterde sözlü tercüman ihtiyacını artırmıştır.

Bölgemiz eğitim açısından Türkiye standartlarının oldukça üzerinde olması nedeniyle, Etimesgut ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımızın yurtdışında eğitime devam etme istekleri kapsamında ihtiyaçları olan bütün belgelerin çevirisinde en hızlı biçimde destek sağlamaktayız. Ayrıca yurtdışından mezun oldukları okulların diploma ve transkriptlerinin tercüme talepleri çok sıklıkla olmaktadır, bu kapsamda da en kaliteli tercüme hizmeti vermekteyiz. Son dönemde Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Almanya gibi ülkelerden mezun olan vatandaşların yan ısıra, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Macaristan gibi ülkelerden de mezun olarak belgelerini çevirtmek isteyen gençlerimizin olduğu sıklıkla görülmektedir. Bütün bunların yanında eskiden gidilmesi bile düşünülemeyen Çin ve Kore gibi Uzakdoğu ülkelerinden de mezun olarak YÖK Denklik işlemleri için belgelerini tercüme ettirmek isteyen vatandaşlar göze çarpmaktadır.

Yurtdışına gitmek isteyen veya ülkemize mezun olarak dönen bütün vatandaşlarımıza, çevirmenlik ve Yüksek Öğretim Kurumu denklik işlemleri konusunda her türlü desteği en hızlı biçimde vermekteyiz. Bu konuda ihtiyacınız olması halinde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli…

ETİMESGUT YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU – APOSTİL DİPLOMA ÇEVİRİ

×