yeminli tercüman ostim

Ostim Yeminli Tercüman – Çeviri – Tercüme Bürosu

Tüm dillerden profesyonel Ostim yeminli tercüman kadromuzla işletmelerimize kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlarda yeminli tercüme desteği sunuyoruz.

                Ostim Organize Sanayi Bölgesi (OSB), rekabetçi iş dünyasında Türk sanayi sektörüne yön veren öncü bir sanayi bölgesidir. Görece daha küçük sanayi sitelerinin birleşmesiyle teşkil edilen Ostim OSB, Yurtdışı piyasasında özellikle Orta Doğu ülkelerine dönük mal ve malzeme ihracatında bulunmaktadır. Türk sanayicisinin gücünü hem ülkemizde hem de yurtdışında gösteren firmalarımız için biz de Noter Onaylı Yeminli Tercüme hizmetlerimizle katkı sağlıyoruz. Tüm dünya dillerinde Çeviri hizmeti verdiğimiz Ostim Yeminli Tercüme Bürosuyla firmalarımızın hizmetindeyiz. Ostim yeminli tercüman kadromuzla her türlü Çeviriniz; Yeminli Çevirmenlerimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

                Ostim Yeminli Tercüman kadromuzla dünyadaki yerinizi alın. Rekabette bir adım önde olabilmek,  dünyaya entegre olabilmek için Yurtdışına açılan kapınız:   Ostim Noter Onaylı Yeminli Tercüme Bürosu.

                Yeminli Tercüme Ostim kapsamında yapılan çeşitli hizmetler:

  • Her türden Yazılı Çeviri: Konusunda uzman Teknik Tercümanlar aracılığıyla, makine sektörüne ait çeviriler (Ekmek Fırınları ve makineleri, Rollform makineleri, Tarım ve Ziraat Makineleri, Drone’lar, İlaçlama makineleri, Araç ve Ruhsatlar). Nüfus Kayıt ve Doğum Belgesi. Tıbbi Doküman Tercümesi. Sağlık alanında Ortopedik Cihaz Çevirisi ile Optik, Gözlük, Optisyenlik Tercümesi.  Hukuki Çeviriler. Doğum Belgesi. Veraset İlamı, Mirasçılık Belgesi, Maaş, Sigorta, SSK, İşe Başlama, Emeklilik, Emekli Sandığı ile ilgili konularda çeviriler. Noter Onaylı Yeminli Tercüme ve Apostil alınması, Dış Ticaret ile ilgili yazışmalar. İngilizce ve diğer dillerde Teklif Verme, İngilizce ve diğer dillerde Teklif Alma, Ortaklık Belgeleri ve Sözleşmelerin Çevirisi.
  • Her türden Sözlü Çeviri: Sözlü Çeviri faaliyeti bilgi ve birikim ışığında yararlı olur. Çoğu yurt dışında yaşamış Yeminli Tercümanlarımız, ihtiyaç duyduğunuz anda Sözlü Çeviri, Sözlü Mülakat, Sözlü Görüşmelerde yanınızda olacaktır. Sözlü Çeviri ihtiyacınız için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Her çeşit Sözlü Çeviri işlemlerinizde çözüm ortağınız Ostim Akademi Tercüme olarak yanınızdayız. Sözlü Tercüme ihtiyacınızda planlı olarak yeminli tercüman ostim desteği alabilirsiniz. Ayrıca acil durumlarda Acil Sözlü Tercüme ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Acil Sözlü Tercüme için 7 gün 24 saat arayınız.
  • Başta İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, Ukraynaca, Arnavutça, Bulgarca, Yunanca, Makedonca, Romence, Gürcüce, Ermenice, Azerice, Farsça, Kürtçe, Soranice, İbranice, Çince olmak üzere 75’ten fazla dilde Yazılı ve Sözlü Çeviri ile hizmetinizdeyiz.
  • Yazılı Çeviri. Ardıl Çeviri. Sözlü Çeviri. Noter Onaylı Yeminli Çeviri yapılması. Noter Onaylı Yeminli Tercüme ve Apostil alınması. Muvafakatname ve Mahkeme Kararları. Gerekçeli Kararlar, Adli İşlemler, Boşanma Evrakları.
  • Diploma Çevirisi, Mezuniyet Belgesi Tercüme. Yüksek Lisans / Doktora Diploma Tercümesi.  Tapu Tercümesi. Resmi Evrakların Tercümesi.
  • Mal ve Malzeme Alım-Satımı Sözleşme Tercümesi.  Alım-satıma yönelik Teklif Çevirisi. İhale Evrakları Tercümesi.
  • Her türlü Motorlu Taşıt Alım-Satımına yönelik Çeviriler yapılmaktadır. Araç Ruhsat Çevirisi, Ruhsat Tercüme gibi işlerinizde yanınızdayız.

İhtiyaç duyduğunuz her anda, 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Size en yakın fırsatın adı: OSTİM NOTER ONAYLI TERCÜME BÜROSU. Yurtdışı ile ilgili işlemlerinizde hemen yanıbaşınızdaki Çeviri Bürosu Ostim Tercüme  Bürosudur. Dünyaya açılmak istiyorsunuz ama merak ettiğiniz konular mı var? Evraklarınızı hızlıca ve güvenilir bir şekilde ilgili ülke diline çevirelim. Siz çayınızı yudumlarken biz sizin için çalışıyoruz. Özellikle ithalat – ihracat yapan firmalarımızın Çözüm Ortağı olarak tüm Çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bizimle dünyaya açılın, rekabetçi dünyada sağlam bir yeriniz olsun. Ostim Yeminli Tercüman ile bir adım daha ileriye. Tüm yurtdışı ile ilgili süreçlerde yanınızdayız. Ostim Noter Onaylı Yeminli Tercüme Bürosu ile birlikte büyüyelim. Yeminli Çevirmen, Yeminli Tercüme fiyat bilgisi için 7 gün 24 saat iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

×